אודות

נעים להכיר, אני דליה גרינבאום

יועצת זוגית | מנחת הורים | פסיכותרפיסטית | מטפלת בשיטת CBT | משלבת גישות טיפול גוף-נפש

אני מאמינה בטיפול בגובה העיניים. כל ליווי, ייעוץ או הדרכה מתנהל אצלי כשיחה פתוחה, בדרכי נועם, פשטות והנאה.

אני עוסקת בטיפול כבר מעל ל-30 שנה, ב- 14 השנים הראשונות כעו"ס וקרימינולוגית וב-16 השנים האחרונות בקליניקה הפרטית ובבית הספר הדיגיטלי "מעגלי החיים" ללימוד מקצועות המשפחה.

בלב שלי נמצאים המשפחה שלי. אני אמא ל-3 ילדים: נעמה,שחר ואייל,, ונשואה לחבר הכי טוב שלי עופר כבר 40 שנים.

להודו מקום משמעותי בחיי. כבר ביקרתי בה 3 פעמים (והביקור ה-4 בדרך). אני אוהבת להשתעשע ברעיון שבשם שלי: דליה, מסתתרות כמה מילים שמתארות את התחנות שלי בחיים: ילדה, לידה ודלהי.

אני מאמינה שהלמידה לעולם לא נגמרת. אני בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בקרימונולוגיה, לימודי הנחיית קבוצות, לימודי אימון, יעוץ וגישור זוגי, פסיכותרפיה, מיינדפולנס, תטא הילינג, אייפק, אורתופדיה רגשית וקונסטלציה משפחתית. כלסל הידע הזה מגיע איתי לכל ייעוץ, ליווי או הדרכה.

אני אוהבת להנגיש ידע גבוה בצורה פשוטה. אני לא מאמינה שמילים גבוהות ומסובכות הן הדרך, אני מאמינה בהפשטת רעיונות מורכבים בצורה שהאדם שמולי יוכל לספוג אותן ולעשות בהן שימוש טוב עבור עצמו.

מכל מלמדיי השכלתי…

זוגות והורים ממליצים על דליה גרינבאום

Yael Reem
Yael Reem
18/11/18
קרא עוד
דליה היא בת אדם מיוחדת,מלאת רגש עם יכולת הקשבה מדהימה, מקצועית מאוד בתחומה. במסגרת הטיפול שהיא מעבירה, מגיעה מהר מאוד אל שורש הבעיה, נותנת הבנה על החיים ,משקפת וממקדת את המטופלים היכן הם היום ולאן הם רוצים להגיע. אני בהחלט ממליצה בחום.
ורוניקה ירושלמי
ורוניקה ירושלמי
8/11/18
קרא עוד
מקצועית, אנושית , מבינה, חכמה ואינטלגנטית👍בחיים כמו בחיים ישנן סיטואציות שאי אפשר לבד, האמת גם לא צריך כשיש אנשי מקצוע כמו דליה
ניבה ראם
ניבה ראם
7/11/18
קרא עוד
דליה מקצועית מאוד. בעלת ניסיון רב בהבטים שונים של טיפול וליווי. ממשיכה ללמוד ולהתעדכן כל הזמן בגישות ושיטות חדשות . מניסיון ממליצה בחום רב. תהנו ותצליחו.
dan gador
dan gador
לפני חודשיים
קרא עוד
יש לדליה את הגישה המדוייקת כדי לאפשר למי שמגיע אליה להפתח, להתמודד עם מה שצריך להתמודד ולצאת חזק יותר מהצד השני. מומלץ בחום לכל מי שצריך ליצור איתה קשר
שרון בריל
שרון בריל
לפני שנה
קרא עוד
דליה אשת מקצוע משכמה ומעלה! רצינית, מקצועית וקשובה. ליבה רחב, כתפיה רחבות והיא נעימה ועוטפת בבטחון. ממליצה מאד!
מיה אלחרר
מיה אלחרר
לפני חודשיים
קרא עוד
מטפלת מדהימה, מקצוענית , איכותית ובעלת לב רחב ומלאת רצון טוב לעזור ולקדם
noga maivar
noga maivar
לפני חודשיים
קרא עוד
דליה מטפלת מדהימה עם חוכמת לב ענקית ועיניים טובות!
מיכל ראם
מיכל ראם
7/11/18
קרא עוד
אישה חמה קשובה ומקצועית. ממליצה בחום.
מיטל ויזמן
מיטל ויזמן
לפני חודשיים
קרא עוד
מטפלת מדהימה, חמה ומקצועית! מומלץ בחום!
עדי גורביץ
עדי גורביץ
לפני שנה
קרא עוד
דליה היתה שם בשבילי ברגעים מאוד משמעותיים בחיי. ידעה במיקצועיות רבה לייעץ, להאיר,לתמוך ולחזק. אשת מקצוע מצויינת! אם לא בזכות דליה, הייתי מותרת את דבר משמעותי שהכניס אושר לחיי עד היום! הולכת עם המשפטים מהשיחות ביננו עד היום.
Yulia Boiko
Yulia Boiko
לפני שנה
קרא עוד
אי אפשר לתאר מי זו דליה , לא משנה כמה אכתוב ואנסה לתאר לא אצליח , אגיד רק שאני שנה אחרי הפגישות עם דליה והיא חלק מהלב שלי , כל מפגש איתה זה לגעת בפסגה הכי גבוהה! ממליצה על דליה מכל הלב ❤️
הקודם
הבא